Muud teenused reisikindlustus travel

muud teenused reisikindlustus travel

Telia kliendina saad välisriiki jõudes sõlmida SMS-i või Travel äpi teel Enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvu teenuse tingimustega ning vajaduse korral.
Majutus · Catering teenus · PCO · Transport · Reisibürood · Muud teenused Teenused: välisturism, viisateenused, lennu-, laeva-, bussi- ja rongipiletid, autorent, majutuse broneerimine, reisikindlustus. Aadress: Go Travel. Teenused: välisturism, siseturism, viisateenused, lennu-, laeva-, bussi- ja rongipiletid, autorent.
Tellides kindlustuse enne reisi Telia Travel äpist on võimalik lisaks osta reisi äppi kasutada (välja arvatud Telia Reisikindlustust ja Telia Roamingu teenuseid)..

Muud teenused reisikindlustus travel -- journey

Mobiilse interneti kuulimiiti saab äpi kaudu muuta nii suuremaks kui väiksemaks ning selleks kasutatakse SMS-teenust välismaal lisandub SMS saatmise tasu vastavalt rändlusteenuse hinnakirjale , mis võimaldab kuulimiiti muuta ka internetiühenduse katkemisel. Estonian Open Air museum.


muud teenused reisikindlustus travel
Going: Muud teenused reisikindlustus travel

  • Looking best adult dating site
  • See suhteliselt väike väljaminek tasub end kuhjaga ära, kui reisil haigestud ja vajad arstiabi, kui reis jääb ära haiguse, transpordivahendi tehnilise rikke või ilmastikuolude tõttu või kui läheb kaotsi sinu pagas. Valuutakonverter kuvatakse ainult maades, kus valuuta on erinev eurost ja vahetuskursi info on olemas. Telia Reisikindlustuse maksele lisandub sõnumi saatmise hind välismaal sh.
  • Lähimad majutusasutused, söögikohad ja ühistranspordi peatused koos kaugusega asukohast GPS või sihtkoha puhul pealinn kuvatakse avalikest allikatest nt Google. Estonian museums by theme.
Saint-Gobain: Working Each Day to Build a More Comfortable Life

Muud teenused reisikindlustus travel - going easy


Lisamahu maksumus rakendub täies mahus alates lisamahu kasutamise algusest ning selle maksumust ei lisata rändlusteenuse kuulimiidi arvestusse. Äpp kasutab lähima asukoha juurde navigeerimiseks mobiiltelefoni sisseehitatud navigeerimisrakendusi nt Google. Veekeskus Livu Akvaparks Livu — Liivi on suurimaid ja kaasaegsemaid veeparke Baltikumis. Turismiinfo Turismiinfo sektsioon sisaldab asukohariigi infot avalikest allikatest ning kolmandatelt osapooltelt sh Google, Eesti Välisministeerium jt.

muud teenused reisikindlustus travel